Okul Temizliği

Okul ve dershane gibi toplu yaşam alanlarında yeterli hijyenin ve temizliğinin sağlanamaması çeşitli bulaşıcı hastalıklara davetiye çıkarmaktadır, bu yüzden özellikle öğrencilerimiz hastalanmakta ve eğitiminden geride kalmaktadır. Okul ve dershanelerin tuvaletlerinin, sert zeminin ve genel temizliğinin periyodik olarak yapılması gerekmektedir.
Okul temizlikleri konusunda yıllardır Anadolu yakasında birçok okulun temizlik hizmetini yaptık bunlardan bazıları ; Sabiha Gökçen Kız Meslek Lisesi, Moda İlkokulu, Kadıköy Anadolu Lisesi, İlhami Ahmet Örnekal İlköğretim Okulu, Şener Birsöz İlköğretim Okulu, Küçükyalı Merkez İlköğretim Okulu vs. sayılabilir.
EN HAS olarak son dönemde kullanılmakta  olan NANO TEKNOLOJİK ürünler ile Okulların Bakteri ve Virüslere karşı bakımını yapmaktayız.Böylece okullarda mevsim dönümlerinde meydana gelen grip salgını riskini en aza indirmekteyiz.
okul temizliği1 okul temizliği2 okul temizliği3 okul temizliği4 okul temizliği5 okul temizliği6 okul temizliği7 okul temizliği8 sert zemin1